O firmie:


Telefon: +48 518 526 159

Strona: http://frateris-aqua.pl

Nazwa: FRATERIS-AQUA

Adres: Cicha 7

Miejscowość: Rzeszów

Kod pocztowy: 35-326
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dla czystego dachu warto czasami zrobić wiele, ale trzeba zachować zdrowy rozsądek. Jeśli nie mamy umiejętności, doświadczenia ani sprzętu, który pozwala nam samodzielnie wykonywać prace wysokościowe, pod żadnym pozorem nie należy tego robić. Zamiast tego lepiej zwrócić się do Frateris-Aqua, czyli do profesjonalistów. Firma ta realizuje kompleksowe zlecenia związane z usuwaniem zanieczyszczeń z elewacji oraz innych trudno dostępnych części budynków.

Tylko mając odpowiednią praktykę w tym temacie można decydować się na realizację zadań alpinistycznych. Pasjonaci wspinaczki górskiej mogą wykorzystywać nabyte zdolności w pracy zawodowej i czerpać z tego wiele satysfakcji. Czyszczenie dachów w ich wykonaniu przebiega bardzo sprawnie i powoduje, że klienci są w pełni zadowoleni z rezultatów. Trzeba jedynie zwrócić się do wykonawcy i ustalić szczegóły zlecenia.

Data dodania: 06-12-2017

DODAJ OPINIE


  • Frateris-Aqua to specjaliści od prac wysokościowych, np. mycia okien - dla mnie ich usługi są na bardzo wysokim poziomie, dosłownie i przenośni. :)

  • celeta dodał komentarz 2019-04-09 15:02:16
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Niszczarki24.pl

Stalowa Wola

Grupagrafika

Dębica

Firma Handlowa AWANGARDA

Przemyśl