O firmie:


Telefon: (68) 400 57 38

Strona: https://klawiszowe.pl/

Nazwa: Klawiszowe.pl

Adres: Wodna 12

Miejscowość: Wolsztyn

Kod pocztowy: 64-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niektórzy nie widzą różnicy między syntezatorem a keyboardem, ale różnica jest istotna, bo jeśli chcesz zacząć uczyć się grać na instrumencie, to wybierz keyboard, ale jeśli chcesz tworzyć muzykę, to kup syntezator. Na rynku jest mnóstwo syntezatorów renomowanych marek i trudno Ci zdecydować się na konkretny model? W rekomendowanym sklepie klawiszowe.pl możesz kupić syntezator Roland, możesz zdecydować się na nowej generacji syntezator FA, na którym można pracować samodzielnie, a można też łatwo go zintegrować z komputerem poprzez złącze USB.

Z parametrami i możliwościami instrumentu zapoznasz się na polecanej stronie, tam też dowiesz się, że polecany instrument jest gotowy do pracy w zaledwie kilka sekund od włączenia, posiada 61 klawiszy i 128 głosów.

Jeśli zdecydujesz się na zakup polecanego modelu FA-06/FA-08, wiedz, że możesz go kupić na e-raty albo wziąć go w leasingu. Jeśli nie wiesz, jak to zrobić, poczytaj informacje zamieszczone na stronie internetowej, zadzwoń bądź napisz maila.

Data dodania: 03-12-2018

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:TreeDental

Gniezno

Noti Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

BHP-KOMPLEX

Komorniki