O firmie:


Telefon: 65 527 05 58

Strona: http://www.manufakturadrewna.pl/

Nazwa: Manufaktura Drewna

Adres: Złotnicza 14

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jeżeli podobają Ci się meble jesionowe, możesz zapoznać się z ofertą firmy Manufaktura Drewna. Ten materiał ma ładną, kontrastową barwę. Te średnio twarde drewno wykorzystywane jest do produkcji giętych elementów, w tym sanek i nart. Ten materiał świetnie się sprawdza w codziennym użytkowaniu.

W ofercie powyższej firmy znajdziesz wiele modeli stołów, krzeseł, łóżek, regałów, szafek nocnych i nie tylko. Nie znalazłeś wśród nich tego, czego szukasz? Nawiąż kontakt z ww. firmą i powiedz jej, co Cię interesuje. Jej oferta obejmuje projektowanie mebli również według projektów dostarczonych przez klientów.

Zamówienia przyjmowane są drogą mailową. Ich realizacja zazwyczaj odbywa się w ciągu 8-9 tygodni (plus przesyłka ok. 10-12 dni). Jest to czas potrzebny do tego, aby powstał wysokiej klasy mebel, który będzie służył właścicielowi wiele długich lat.

Data dodania: 19-08-2018

DODAJ OPINIE


  • Przyszła pora na wymienienie mebli i z małżonką wybraliśmy meble jesionowe. Był to bardzo dobry wybór ponieważ bardzo dobrze komponują się w aranżację naszego całego mieszkania.

  • Konstanty Sawicki dodał komentarz 2019-01-15 08:34:47
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Katowice

Crazy Cat Studio

Wilkowice

BREDER POLSKA

Poznań