O firmie:


Telefon: 502 481 176

Strona: http://naklejkomania.eu/

Nazwa: Mariusz Januzik KMSTUDIO

Adres: Witosa 10

Miejscowość: Piła

Kod pocztowy: 64-920
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Masz problem z brzydką ścianą, którą chcesz jakoś zamaskować, ale nie masz na nią pomysłu? Malowanie może zajmować sporo czasu, a na dodatek wiąże się jeszcze z jej szpachlowaniem i wyrównywaniem, aby wszystko wyglądało dobrze. Dlatego można zdecydować się na fototapety w kwiaty, bo właśnie nimi uda się zasłonić całą ścianę i na dodatek uzyskać niepowtarzalny wygląd całego pomieszczenia, które będzie doskonale się prezentować. 

Jeśli martwisz się, że taka fototapeta kosztuje kosztuje za dużo lub jest trudna w montażu, to koniecznie wejdź na stronę naklejkomania.eu i tam zapoznaj się z ofertą profesjonalnego sklepu zajmującego się sprzedażą takich właśnie właśnie rozwiązań, a przekonasz się, że możesz w tani i nieskomplikowany sposób przemienić każde pomieszczenie, które tego wymaga. I na pewno będziesz zadowolony z tego, co uda Ci się zyskać. 

Data dodania: 26-01-2018

DODAJ OPINIE


  • Podobają mnie się takie fototapety, dlatego zakupiłem jedną z nich i już zdobi ścianę w mojej sypialni. Ten sklep to szybka dostawa i szeroki wybór.

  • isutisaif dodał komentarz 2019-03-12 12:02:56
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:TreeDental

Gniezno

Noti Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne

BHP-KOMPLEX

Komorniki