O firmie:


Telefon: +48 789 100 288

Strona: https://www.nowoczesnyangielski.pl/

Nazwa: Nowoczesny Angielski

Adres: Garbary 1

Miejscowość: Elbląg

Kod pocztowy: 82-300
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie zawsze miało się w życiu możliwości do tego, żeby nauczyć się wszystkiego, na czym nam zależało. Warto jednak pamiętać o tym, że nigdy nie jest za późno na to, żeby nadrobić te zaległości. Szczególnie jeśli chodzi o naukę języków obcych, można w każdej chwili zdecydować się na kurs, podczas którego nauczysz się języka. A nauka angielskiego w Elblągu teraz wygląda tak doskonale, że w mgnieniu oka zauważysz pierwsze efekty. Zaczniesz posługiwać się językiem płynnie, a zrozumienie obcokrajowców nie będzie żadnym problemem. 

Gdzie na taki kurs się zapisać? Na stronie nowoczesnyangielski.pl znajdziesz profesjonalną szkołę językową. Zapoznaj się z jej ofertą i daj się przekonać do tego, że właśnie tam chcesz wziąć udział w kursie. To sprawi, że znajomość języka znacznie wzrośnie, a Ty szybko nadrobisz swoje zaległości językowe. 

Data dodania: 23-01-2018

DODAJ OPINIE


  • Angielski w wersji nowoczesnej bardzo do mnie przemawia więc zapisałam tam córkę na kurs. Chodzi dopiero od paru tygodni, ale bardzo szybko łapie nowe słówka i wyrażenia.

  • Justyna Szewczyk dodał komentarz 2018-09-28 12:33:49
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Szkoły Beaty Mydłowskiej

Warszawa

F.H. Cotex-bis s.c.

Iława

Mojasofa.pl

Morąg