O firmie:


Telefon: 791 776 897

Strona: http://dietetyczna-rownowaga.pl/

Nazwa: Poradnia Dietetyczna Równowaga

Adres: 28 Czerwca 1956 149

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-525
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dietetyczne potrawy wielu osobom wydają się nie smaczne i trudne w przygotowaniu - nic bardziej mylnego. Ułożenie zdrowego i zbilansowanego planu żywieniowego jest kluczem do walki z wieloma chorobami, a także stanowi ważny punkt dla wszystkich pragnących poprawić jakość codziennego życia. Profesjonalny i wykwalifikowany dietetyk z Poznania oferuje swoje usługi dla mieszkańców Wildy oraz innych dzielnic, jak i okolic miasta posiadając w swojej ofercie dojazd do pacjenta. Jest to wygodne rozwiązanie dla pacjentów, dla których podróż do poradni jest niemożliwa ze względów zdrowotnych.

Chcąc zapoznać się z usługami jakie oferuje dietetyk odwiedź stronę internetową: dietetyczna-rownowaga.pl, która dostarczy Ci wiedzy na temat działalności i prowadzonych terapii. Skorzystanie z usług profesjonalnego dietetyka to gwarancja sukcesu w drodze ku zdrowszemu życiu, które powinien posiadać każdy. 

Data dodania: 31-08-2017

DODAJ OPINIE


  • Dieta to podstawa przy zdrowym trybie życie, ale zapewne taka ustalana poprzez kwalifikowanego dietetyka jest o wiele lepsza.

  • Kalina dodał komentarz 2018-01-25 15:11:10
  • Ocena 3.09

FIRMY W OKOLICY:Homelia

Tarnowo Podgórne

TreeDental

Gniezno

Noti Sp. z o.o.

Tarnowo Podgórne