O firmie:


Telefon: 81 533 23 05

Strona: https://florexpol.eu/

Nazwa: PUH Florexpol Sp. z o.o.

Adres: Dębówka 17A

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-050
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Florexpol to ceniona firma, działająca na rynku od dwudziestu pięciu lat. Proponuje swoim klientom jedynie najlepsze produkty, wśród których znajdują się sadzonki, nasiona, cebulki, całe krzewy, donice, nawozy oraz wiele innych elementów niezbędnych do tego, by stworzyć balkon czy taras lub ogród z marzeń. Szeroka gama produktów to jedno. Warto jednak również pamiętać, że jest to propozycja dla osób wymagających. Nie ma tutaj przypadkowych produktów. Wszystkie są one wyselekcjonowane, ponieważ klienci mają czuć się tutaj pewni i mieć świadomość tego, że otrzymają najlepszą jakość za najlepszą cenę.

Jeśli interesują cię sadzonki drzew owocowych to sklep internetowy proponuje także tego rodzaju produkty.  Stwórz w swoim domu przepiękny sad, dzięki któremu będziesz mógł jeść własne owoce każdego dnia.

Data dodania: 13-09-2017

DODAJ OPINIE


  • Przymierzam się do tego by moją przydomową działkę zamienić w przepiękny sad. Z tego powodu planuję niedługo zakup sadzonek drzew owocowych w sklepie internetowym, który się w tym specjalizuje. Już się nie mogę doczekać wiosny. :)

  • Bianka Jasińska dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Lublin

Grego Bus Grzegorz Góral

Lublin

Stylion

Obsza