O firmie:


Telefon: 668-413-222

Strona: https://punktkrytyczny.pl

Nazwa: Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej

Adres: Mickiewicza 10

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-092
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nie masz pomysłu, jak prowadzi Facebooka swojego przedsiębiorstwa, ale nie chcesz z niego rezygnowac, bo wiesz jak ważnym jest narzędziem w komunikacji marketingowej? Najlepszym wyjściem z tej sytuacji będzie zgłoszenie się do profesjonalistów po pomoc.
Jeśli zależy Ci na naprawdę ciekawym pomyśle na prowadzenie kanałów Twojej firmy w social media, to polecamy Ci agencję interaktywną Punkt Krytyczny. To ceniona agencja, w której pracują niezwykle kreatywni ludzie, którzy doskonale wiedzą jak prowadzić kanały w social media. Strony internetowe, rozmaite fanpage'y oraz cały marketing internetowy nie mają przed nimi tajemnic. To najlepszy możliwy wybór, jeśli szukasz profesjonalistów od social media z Katowic. Koniecznie zajrzyj na ich stronę internetową, pod adres punktkrytyczny.pl i skontaktuj się z nimi w celu umówienia spotkania. Jesteśmy pewni, że już podczas pierwszej rozmowy znajdziecie wspólny język i ustalicie wstępny kierunek działania. 

Data dodania: 16-11-2017

DODAJ OPINIE


  • Dzięki tej firmie udało mi się poprowadzić kampanię social media mego przedsiębiorstwa, dzięki której widać lepszą widoczność w internecie mojej firmy.

  • Miłosz Zając dodał komentarz 2019-04-19 11:43:36
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

Bielsko-Biała