O firmie:


Telefon: 733308269

Strona: https://segura.pl/

Nazwa: Segura

Adres: Bohaterów Getta 2

Miejscowość: Siedlce

Kod pocztowy: 08-110
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma Segura to renomowany importer i dystrybutor chemii niemieckiej. Oferuje zakup produktów takich firm jak Ariel, Persil, Vizir, Lenor, Fairy, Finish, Dixan, Dash i in. Zarówno detergenty piorące, jak i czyszczące odznaczają się wyjątkową skutecznością. Proszki i płyny do prania w odpowiedni sposób dbają o tkaniny odzieży i zapewniają im żywe kolory na długi czas. Z kolei właściwości środków czyszczących pozwalają na dokładne usuwanie nawet najbardziej uciążliwego brudu.

Wiele osób potwierdza, że detergenty sprowadzane z Niemiec wyróżniają się skutecznością. Produkty dostępne w asortymencie przedsiębiorstwa mają gwarancję jakości. Jednocześnie oferowana przez firmę Segura chemia niemiecka sprzedawana jest tanio zarówno przy zakupie detalicznym, jak i hurtowym. Więcej informacji o ofercie przedsiębiorstwa znaleźć można na stronie segura.pl

Data dodania: 20-04-2018

DODAJ OPINIE


  • Cenię sobie chemię pochodzącą z Niemiec, między innymi za to, że jest wyższej jakości niż ta przeznaczona na krajowy rynek. Np. przy mniejszym dozowaniu proszku efekty są dużo lepsze. Do tego pranie pachnie intensywniej. Moim odkryciem jest ten sklep internetowy, w którym robię już zakupy od jakiegoś czasu. Jak kupować to tylko na segura.pl :)

  • ingouscoo dodał komentarz 2019-02-21 15:09:34
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa