O firmie:


Telefon: 795 76 76 76

Strona: https://superautomarket.pl/

Nazwa: SuperAutoMarket

Adres: Trzebnicka 31

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-231
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Założona we Wrocławiu firma SuperAutoMarket.pl zajmuje się skupem aut na terenie całej Polski, mogąc dotrzeć do klienta i załatwić za niego całą pracę. W ten sposób zgłoszenie się do SuperAutoMarket.pl jest zazwyczaj najszybszym sposobem na zdobycie odpowiednich pieniędzy za swój samochód. Będzie to rozwiązanie atrakcyjne dla każdego, kto nie uważa, by poszukiwanie długo kupującego było warte jego czasu, a także dla osób niemogących znaleźć chętnego czy niemających wprawy w promowaniu swojej oferty wszędzie tam, gdzie można.

SuperAutoMarket.pl prowadzi skup aut w Gorzowie Wielkopolskim, Trójmieście, na Górnym i Dolnym Śląsku, Krakowie – firma rozwinęła szeroki zasięg działania. Jej klientem może być każdy, kto posiada auto w dobrym stanie mające do 15 lat, czy też auto w dowolnym stanie, jeśli jest ono nowsze niż 10 lat.

Data dodania: 23-08-2017

DODAJ OPINIE


  • Współpracę z firmą SuperAutoMarket wspominam bardzo dobrze. Wyprowadzałam się do Australii i postanowiłam sprzedać 2 auta. Oni mi bardzo pomogli, przyjechali wycenili zapłacili i zabrali auta w przeciągu 30 minut.

  • Sandra Maciejewska dodał komentarz 2018-08-01 10:55:31
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Katowice

Crazy Cat Studio

Wilkowice

BREDER POLSKA

Poznań