O firmie:


Telefon: +48 501 873 658

Strona: http://sacrumpogrzeby.pl

Nazwa: Usługi pogrzebowe Sacrum Sebastian Labus

Adres: Leopolda Markiefki 92

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-211
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Śmierć to największa tragedia - potrafi przyjść niespodziewanie i zburzyć cały spokój, wszelkie plany, a także zniszczyć rodzinne więzy. Pojawia się moc smutku, żalu i stany załamania. Warto w takich chwilach przenieść wszelkie kwestie związane z organizacją pogrzebu na kogoś innego.

Takim osobom z pewnością przyda się pomoc firmy Sacrum! Jest to zakład pogrzebowy z katowickich Bogucic, który para się na co dzień organizacją pogrzebów. W zakres szerokiego wachlarza usług wchodzi tradycyjny pochówek, kremacja, wszelkiego rodzaju oprawy pogrzebowe, transport zwłok oraz wiele innych usług okołopogrzebowych. Skorzystanie z usług firmy pozwala na skupienie się na żałobie - wszelkie formalności zostaną załatwione przez specjalistów, a Wam pozostanie opłakiwać, wspominać, śmiać się ze wspólnych chwil i postarać się zmarłego takiego jakim był za swoich najlepszych dni!

Data dodania: 08-10-2017

DODAJ OPINIE


  • Niestety byłam zmuszona do skorzystania z usług firmy Sacrum i z całego serca mogę polecić, odciążyli mnie, biorąc wszystkie organizacyjne i formalne kwestię na siebie.

  • Agnieszka Hołys dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice