O firmie:


Telefon: 665 369 789

Strona: http://whitecastle.pl/

Nazwa: White Castle

Adres: Chmielna 2

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-020
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wielu ludzi powtarza, że dom ma być nie tylko miejscem, w którym przyjemnie się spędza czas i można się zrelaksować na najwyższym poziomie, ale też które działa na wszystkie nasze zmysły i sprawia, że po prostu chce się w nim spędzać czas. Aby zaaranżować mieszkanie w taki sposób potrzeba jednak sporego zaangażowania i wiedzy na temat dobrego planowania wnętrz.

 Właśnie dlatego swoją pomocą służą specjaliści z White Castle, którzy postarają się zrobić wszystko, żeby pomóc każdemu, kto chce zamieszkać we wnętrzach, które zapraszają do tego, żeby spędzać w nich czas. W Warszawie aranżacje mieszkań można uzyskać dzięki profesjonalnym dekoratorom, którzy starają się, by mieszkania wyglądały naprawdę wyjątkowo.

Aby przekonać się o tym na własnej skórze, wystarczy wejść na stronę whitecastle.pl gdzie czeka na Ciebie niepowtarzalna okazja aranżerów mieszkań gotowych do tego, by zająć się również i Twoim mieszkaniem.

Data dodania: 22-08-2017

DODAJ OPINIE


  • Jeśli Warszawa to miejsce, gdzie szukacie specjalistów w aranżowaniu wnętrz to polecam Wam WhiteCastle! Zrobili nam świetny projekt, wizualizację itd. a potem sama realizacja oczywiście.

  • Stanisław Sikorski dodał komentarz 2018-05-28 10:20:29
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa