O firmie:


Telefon: 780 123 104

Strona: http://www.besafe.net.pl/

Nazwa: Be Safe S.C.

Adres: RYDYGIERA 19

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-793








Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis:


Każdy, kto chce odpowiednio zabezpieczyć budynek przed pożarem, może skontaktować się z firmą BeSafe. Oferta jest rozbudowana i różnorodna, skierowana do klientów prywatnych, przedsiębiorstw działających w różnych sektorach oraz instytucji publicznych.

Klienci mogą zamówić kompleksową konserwację oraz przegląd gaśnic na terenie Śląska. Z pewnością wiele osób zainteresuje fakt, że przedsiębiorstwo może również dostarczyć odpowiednie gaśnice do budynków oraz rozplanować ich rozmieszczenie według obowiązujących norm prawnych. Sprzęt jest certyfikowany. Specjaliści zajmują się także projektowaniem systemów przeciwpożarowych, wentylacyjnych, wykrywających gazy. Dodatkowo fachowcy mogą przygotować szkolenie BHP, przeprowadzić próbną ewakuację czy wykonać ekspertyzę z rzeczoznawcą ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Warto wybrać sprawdzoną firmę, która cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów i ma ugruntowaną pozycję w branży. Z pewnością każdy zleceniodawca będzie zadowolony z jakości obsługi.

Data dodania: 06-12-2021

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:



Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa