O firmie:


Telefon: +48 (61) 852 27 55

Strona: http://chillident.com/

Nazwa: Chillident

Adres: Plac Wolności 9

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-738
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wygląd zębów często świadczy o ich stanie zdrowia. Jeżeli zaniepokoiły Cię jakiekolwiek zmiany w wyglądzie swoich zębów warto wybrać się do specjalisty, przyjmującego w placówce chillident.com, który odpowiednio zdiagnozuje i przeprowadzi skuteczne leczenie w celu przywrócenia odpowiedniej kondycji uzębienia. Po wyleczeniu wszelkich nieprawidłowości warto skorzystać z zabiegów, jakie oferuje stomatologia estetyczna w Poznaniu, której cennik zdecydowanie posiada konkurencyjne ceny. 

W skład oferty zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej wchodzi wybielanie zębów polegające na dobraniu naturalnego oraz indywidualnego koloru zębów. Ponadto w klinice Chillident istnieje możliwość skorzystania z zabiegu zakładanie licówek, które pomagają wyeliminować wszelkie niedoskonałości związane z kształtem, długością oraz kolorem zębów.

Data dodania: 23-09-2017

DODAJ OPINIE


  • o zęby należy dbać od dzieciaka, a potem utrzymywać ich stan, kontrolując to co jakiś czas u dentysty, ale stomatologia estetyczna też jest potrzebna, gdy nasze zęby po kawie czy herbacie tracą naturalny kolor.

  • Dominik Nowakowski dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:TreeDental

Gniezno

Detoks Alkoholowy

Poznań

Zdrowy Sen

Poznań