O firmie:


Telefon: 510 772 141

Strona: https://crazycat.studio/

Nazwa: Crazy Cat Studio

Adres: Kwiatowa 11

Miejscowość: Wilkowice

Kod pocztowy: 43--36
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Crazy Cat to profesjonalne studio produkujące animacje. Długoletnie doświadczenie, chęć nieustannego rozwoju i bycia na bieżąco z trendami w branży graficznej i marketingowej pozwalają firmie na realizację projektów dla różnego rodzaju przedsiębiorców. Crazy Cat oferuje tworzenie animacji reklamowych i produktowych, a także animacji biznesowych.

Szczególnie ciekawą ofertą studia Crazy Cat jest produkcja explainer video. Szerokie możliwości zastosowania animacji komputerowych sprawiają, że wzrasta popularność projektów takich jak animowane filmy instruktażowe. Wiele firm chętnie korzysta z animacji jako przejrzystej formy przedstawienia sposobu funkcjonowania aplikacji lub usługi. Dzięki produkcji explainer video pomysłowo i czytelnie opowiesz o możliwościach i zastosowaniu swojego produktu. Sprawdź dotychczas zrealizowane przez Crazy Cat projekty animacji biznesowych na crazycat.studio.

Data dodania: 30-08-2017

DODAJ OPINIE


  • Filmy instruktażowe stworzone przez firmę Crazy Cat Studio bardzo się podobają mi dlatego ostatnio postanowiłem stworzenie takiego explainer video dla mojego przedsiębiorstwa.

  • Cyprian Zawadzki dodał komentarz 2019-01-18 16:14:52
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice