O firmie:


Telefon: +48 600-027-402

Strona: https://www.domapak.com/

Nazwa: Doma Pak

Adres: Bratków 40

Miejscowość: Mysłowice

Kod pocztowy: 41-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Prowadzisz własną firmę? Szukasz skutecznych sposobów na wypromowanie jej usług? Chcesz dotrzeć do nowych klientów? Postaw na odpowiednią kampanię marketingową! Jednym z najlepszych rozwiązań reklamowych będzie przygotowanie specjalnych materiałów i gadżetów promocyjnych zawierających logo Twojej marki.

Niezwykle popularnym narzędziem marketingowym jest ekologiczna torba wykonana z papieru. Taki produkt doskonale sprawdza się zarówno na najróżniejszych targach do pakowania wszelkich materiałów reklamowych lub innych elementów, jak i na co dzień jako opakowanie na sprzedawane produkty bądź upominki dla klientów.

DomaPak to renomowany producent opakowań papierowych z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Jego propozycją są torby białe, szare oraz kolorowe z rączką płaską bądź skręcaną. Nadruki wykonywane są skutecznymi technikami – metodą sitograficzną lub fleksograficzną. Gotowe produkty wyróżniają się estetycznym wykończeniem, doskonałą jakością oraz nieprzeciętną odpornością na uszkodzenia.

Data dodania: 05-01-2020

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice