O firmie:


Telefon: 602 538 795

Strona: https://romanek.pl/

Nazwa: Firma Handlowo-Usługowa Leszek Romanek

Adres: Janowska 66a

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-509
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Układy klimatyzacji, choć należą do sprzętu służącego przez długie lata, aby zachować pełną sprawność, powinny - o ile producent nie zaleci inaczej - być poddawane profesjonalnej usłudze konserwacji przynajmniej dwa razy w roku. 

Firma Romanek oferuje zestaw kompleksowych usług w ramach serwisu układów klimatyzacji, takie jak profesjonalne czyszczenie wnętrza urządzenia, ogólny przegląd sprawności układów, ocenienie poprawności funkcjonowania oraz regulację ilości czynnika chłodzącego w instalacji.

Właściwa ilość czynnika chłodzącego wpływa na skuteczność działania klimatyzacji, jednocześnie zapobiegając awariom układu. Najczęściej stosowanym w warunkach domowych odczynnikiem jest freon - substancja szybko wrząca, uczestnicząca w wymianie ciepła w urządzeniu.

Wykonywane w Lublinie nabijanie klimatyzacji to usługa polegająca na uzupełnieniu poziomu freonu w układzie. Ważne jest, by po napełnieniu klimatyzatora poddać go serwisowi profesjonalnego czyszczenia - właściwa konserwacja przyczynia się do przedłużenia żywotności urządzenia. 

Data dodania: 15-08-2017

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Biocent Sp. z o.o.

Lublin

E-pilarz

Obsza

EFEKT - szkoła języków obcych

Lublin