O firmie:


Telefon: 603 325 174

Strona: https://happymani.pl

Nazwa: happymani.pl

Adres: Pilchowicka 27

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02--17
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wykonanie hybrydowego manicure wiąże się z nałożeniem na paznokcie bazy, lakieru hybrydowego oraz specjalnego produktu wierzchniego, który służy do wykończenia manicure, przedłużenia jego trwałości i nabłyszczenia lakieru. Takie działanie ma top Gelish, który świetnie wywiązuje się ze swych funkcji, znacząco przedłużając trwałość powłoki oraz nadając paznokciom piękny połysk.

Wysoka jakość to cecha, z jakiej produkty tej marki są wśród amatorek hybrydy dobrze znane, toteż wiele kobiet obawia się, że są one także kosztowne. Jeśli jednak odwiedzi się sklep HAPPYMANI, można przekonać się, że miejsce to oferuje dużo niższe ceny świetnych produktów do manicure hybrydowego. Warto je więc dla siebie wybrać i cieszyć się perfekcyjnie wystylizowanymi paznokciami, które pozostają piękne przez bardzo długi czas.

Data dodania: 24-06-2018

DODAJ OPINIE


  • Zajmujesz się stylizacją paznokcia? Myślę, że powinna ciebie zainteresować oferta happymani.pl - np. markowe lakiery hybrydowe czy akcesoria. Na ich jakości można polegać, a nie od dziś wiadomo, że przekłada się ona na zadowolenie klientek. :)

  • allim dodał komentarz 2019-05-22 15:12:42
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa