O firmie:


Telefon: 122947516

Strona: http://www.kultura.krakow.pl/

Nazwa: Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury

Adres: Niepodległości 5

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31-861
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dbanie o planetę i środowisko to tematy poruszane coraz częściej w polskich szkołach. Wiedza przekazywana przez nauczycieli, jak i rodziców często nie trafia do dzieci w odpowiedni sposób. Rozwiązaniem tego problemu jest przedstawienie ekologiczne na wesoło organizowane przez Krakowskie Biuro Promocji Kultury, mające na celu zaznajomić najmłodszych widzów z tematyką ekologii. Zabawna forma spektakli sprawia, że dzieci z radością chcą w nich uczestniczyć.

Dostarczając wiele zabawy i radości przedstawienia o ekologii uczą i rozwijają dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym. Forma spektakli jest dostosowana do wieku dzieci, dzięki czemu z łatwością potrafią zainteresować młodych widzów. Szeroki wachlarz spektakli organizowanych przez kultura.krakow.pl obejmuje tematy: segregowania śmieci, dbania o czystość planety oraz środowiska.

Data dodania: 12-09-2017

DODAJ OPINIE


  • Krakowskie Biuro Pro­mocji Kul­tury to doskonałe miejsce rozwoju rulturalnego. Przedstawienie ekologiczne na wesoło w jakim można uczestniczyć to doskonały przykład szerokiej gamy spektakli organizowanych w Krakowie. Połączyć przyjemne z pożytecznym.

  • Wesołka dodał komentarz 2018-05-22 11:17:22
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:AGTOM s. z o.o.

Kraków

Body Camp

Trzemeśnia

NZOZ Revita

Kraków