O firmie:


Telefon: (61) 8200-449

Strona: https://oneclick-workflow.pl/

Nazwa: OneClick

Adres: Jana Matejk 1

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 60-766
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chcesz dowiedzieć się, czym jest zachwalany przez wszystkie przedsiębiorstwa system workflow? Firma Suncode zaprojektowała ten system, biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby osób prowadzących własne działalności gospodarcze. Wprowadziła wiele istotnych funkcji, dzięki którym program może usprawnić pracę przedsiębiorstw o przeróżnych profilach działalności.

Rozwiązanie zagadki czeka Cię pod linkiem: oneclick-workflow.pl. Tutaj dostaniesz dostęp do wyczerpujących opisów funkcji systemu, który podbija świat gospodarki. Przekonasz się, iż wprowadzenie systemu do Twojej firmy wiąże się z szeregiem korzyści. Firma Suncode daje Ci możliwość wypróbowania swojego produktu, poprzez darmowe wersje demo. Jeśli zdecydujesz się wprowadzić system do swojej firmy, możesz skorzystać z dwóch wersji licencji powiązanej z programem.

Data dodania: 21-09-2017

DODAJ OPINIE


  • System workflow jest bardzo dobry, w naszym przedsiębiorstwie jest używany od 3 lat i teraz chyba każdy z pracowników nie mógłby bez niego żyć w firmie. Człowiek łatwo się do dobrego przyzwyczaja :)

  • Dariusz Kołodziej dodał komentarz 2018-08-30 09:12:03
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:TreeDental

Gniezno

Detoks Alkoholowy

Poznań

Zdrowy Sen

Poznań