O firmie:


Telefon: +48883883259

Strona: https://jarajto.pl/

Nazwa: TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Adres: Podanin 50

Miejscowość: Chodzież

Kod pocztowy: 64-800
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zastanawiasz się, gdzie kupić taniej profesjonalny sprzęt dla palacza? Sklep online z akcesoriami dla palaczy to doskonałe miejsce, by zaopatrzyć się we wszystko to, co potrzebne do zwiększenia przyjemności płynącej z palenia. Oferta sklepu JarajTo.pl obejmuje sprzedaż takich kategorii sprzętu jak: tradycyjne bonga szklane i nietłukące się bonga akrylowe, bibułki, w tym zyskujące na popularności ich smakowe wersje, lufki szklane, metalowe i akrylowe, młynki do suszu roślinnego, a także szisze, zapalniczki, popielniczki i różnego rodzaju dodatki do bongo.

Na sortyment sklepu składają się przedmioty starannie wyselekcjonowane, sprowadzane od znanych i cenionych na rynku producentów, a zatem wyróżniające się profesjonalnym wykonaniem, dużą trwałością i wysokim poziomem oferowanej wygody użytkowania. Poza tym, że oferta sklepu jest niezwykle różnorodna, dużą jej zaletą jest również wyjątkowo przystępny poziom cen.

Data dodania: 28-03-2018

DODAJ OPINIE


  • Na jakości akcesoriów dla palaczy w tym sklepie można zawsze polegać. Kupuję tam między innymi bibułki i lufki znanych producentów i nie muszę już szukać ich gdzie indziej, bo na JarajTo.pl mam wszystko pod ręką. :)

  • ackareth dodał komentarz 2018-10-23 14:48:27
  • Ocena 3

FIRMY W OKOLICY:TreeDental

Gniezno

Detoks Alkoholowy

Poznań

Zdrowy Sen

Poznań