O firmie:


Telefon: (22) 833 76 25

Strona: https://rainbowsystem.com.pl/

Nazwa: Rainbow System Polska

Adres: Samuela Twardowskiego 11

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-643
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jeżeli uważasz, że nie ma co przesadzać, szukając jakichś nadzwyczajnych urządzeń sprzątających, bo każdy odkurzacz działa podobnie, to jesteś w dużym błędzie. Jedyne, co mogą mieć ze sobą wspólnego, to fakt, że pozbywanie się kurzu i innych zanieczyszczeń następuje na zasadzie zasysania. Na rynku są mniej i bardziej efektywne sprzęty odkurzające, a wśród nich z pewnością najlepszy i najbardziej efektywny jest odkurzacz Rainbow. Jeśli mieszkasz w Szczecinie, to bez problemu możesz zamówić prezentację u siebie w domu, aby obejrzeć to urządzenie dokładnie i zastanowić się, czy rzeczywiście spełnia ono Twoje oczekiwania.

Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie rainbowsystem.com.pl, który po wypełnieniu trafia do Autoryzowanego Dystrybutora tej marki, a ten z kolei zadzwoni do klienta, aby umówić wygodną dla gospodarzy datę pokazu. Podczas niego prezenter nie tylko pokaże, jak działa to urządzenie i szczegółowo omówi wszystkie jego funkcje i zalety, ale także poinformuje o wyposażeniu dodatkowym, które jest dostępne w sklepie internetowym należącym do tej firmy.

Data dodania: 04-06-2019

DODAJ OPINIE


  • Używam odkurzacza marki Rainbow o pewnego czasu i muszę przyznać, że był to zakup trafiony. Myślę, że każdy chciałby go mieć u siebie w domu, jest tak nowoczesny i wydajny, że to oczywiste. :)

  • blackrabbit665 dodał komentarz 2021-02-11 15:18:50
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa