O firmie:


Telefon: +48 662 002 392

Strona: https://sklep-archjudyta.pl/

Nazwa: Sklep Archjudyta

Adres: Ludowa 19

Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

Kod pocztowy: 41-310
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Łazienka to miejsce, w którym spędzamy sporą ilość czasu. Powinna spełniać nasze wymagania, jednocześnie być miejscem ładnym i funkcjonalnym. Na rynku istnieje wiele rozwiązań do małych łazienek, oraz takich rozwiązań, które zagospodarują nawet największe pomieszczenia. Sklep sklep-archjudyta.pl oferuje Państwu szeroki wybór produktów, od różnych producentów. W ofercie znajdują się m.in. umywalki, meble łazienkowe, pisuary, lustra, oświetlenie. 

Masz konkretne oczekiwania, jak np. umywalka nablatowa biała matowa, która ma znajdować się w Twojej łazience? Firma archJudyta to nie tylko sklep z rozwiązaniami do łazienek. To też miejsce, w którym możesz zlecić zaprojektowanie takiej łazienki. Architekt uwzględni Twoje oczekiwania, metraż, Twój budżet oraz wiele innych czynników. Nie zwlekaj i rozpocznij współprace z archJudyta już teraz!

Data dodania: 24-01-2018

DODAJ OPINIE


  • Sklep Archjudyta trafia w zapotrzebowanie rynku np. na ładne i funkcjonalne akcesoria łazienkowe. Mnie bardzo podobają się ich umywalki, myślę, że każdy by chciał mieć u siebie takie cudeńka. :)

  • ugrowame dodał komentarz 2019-04-02 12:29:21
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Silesiapak

Katowice

Silesiapak

Katowice