O firmie:


Telefon: 22 619 32 25

Strona: https://sp.szkolymydlowskiej.pl/

Nazwa: Szkoły Beaty Mydłowskiej

Adres: Kaleńska 3

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 04-367
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Chcesz nauczyć się dobrze języka polskiego? Mieszkasz w Polsce już od jakiegoś czasu, ale nadal nie potrafisz bezbłędnie posługiwać się językiem polskim? W takim razie wybierz się na kurs polskiego dla cudzoziemców w warszawie już teraz i podszkol swoje umiejętności posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie. 
Jeśli zależy Ci na profesjonalnej nauce języka to postaw na najlepsze kursy polskiego dla cudzoziemców w Warszawie i zgłoś się do Szkól Beaty Mydłowskiej. U nich znajdziesz profesjonalne kursy języka polskiego, które zostały przygotowane specjalnie dla cudzoziemców. Dzięki temu łatwiej jest poznać i przyswoić zasady języka polskiego osobom, które nie pochodzą z Polski.
Kursy języka polskiego, które znajdziesz na stronie sp.szkolymydlowskiej.pl, są prowadzone przez profesjonalistów, z odpowiednim podejściem i bardzo szeroką wiedzą. Na takich kursach nauczysz się języka polskiego w takim zakresie, abyś mógł swobodnie prosperować w polskim społeczeństwie, bez żadnych problemów z brakiem zrozumienia. Dobra znajomość języka polskiego ułatwi Ci zarówno codzienne sytuacje, jak i poszukiwania pracy. 

Data dodania: 16-11-2017

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa