O firmie:


Telefon: 668-348-884

Strona: http://taniepranie.waw.pl/

Nazwa: Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Adres: Brodowskiego 6

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-627
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Samodzielne wyczyszczenie tapicerki samochodowej ze starego brudu, a do tego pozbycie się brzydkich zapachów, wcale nie jest zadaniem prostym. Choć na rynku dostępnych jest mnóstwo środków piorących przeznaczonych do tego celu, to jedne z nich są mało skuteczne, a inne mogą nawet uszkodzić delikatny materiał w samochodzie. Zamiast ryzykować najlepiej zdecydować się na czyszczenie tapicerki w Warszawie, które zostanie profesjonalnie wykonane przez firmę Pralnia Dywanów.

To naprawdę doświadczeni i cenieni na rynku specjaliści, którzy zajmą się przywróceniem wnętrzu auta pierwotnego wyglądu. Po czyszczeniu tapicerka doskonale się prezentuje, a przy tym w aucie nie ma żadnych brzydkich zapachów, dosłownie jakby pojazd dopiero wyjechał z salonu. Pełny zakres usług najlepiej sprawdzić pod tym adresem taniepranie.waw.pl i przekonać się, że jest o firma, której można zaufać.

Data dodania: 07-08-2017

DODAJ OPINIE


  • Również jestem zdania, że czyszczenie tapicerki w samochodzie najlepiej zlecić profesjonalnej firmie - zyskujemy pewność, że zostanie to zrobione solidnie.

  • Esidouto dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Ocena 5

FIRMY W OKOLICY:Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa

Greener Pharma Arkadiusz Stachowicz

Warszawa