O firmie:


Telefon: 784 664 484

Strona: https://tigled.pl

Nazwa: TIGLED

Adres:

Miejscowość:

Kod pocztowy: -








Oceń firmę (0 z 0 głosów)



Opis:


Oświetlenie nie musi być nudne. Z powyższym stwierdzeniem zgadzają się także specjaliści w firmie TIGLED, którzy dostrzegli możliwość nadania tradycyjnej żarówce lub neonowi nowego, przykuwającego uwagę i zainteresowanie odbiorcy wyglądu oraz znaczenia.

Proponowany w ofercie firmy asortyment to wysokiej jakości oświetlenie, wykorzystujące energooszczędną i przyjazną środowisku technologię LED. Modelem, na który warto zwrócić uwagę, jest neon flex LED RGB, który z powodzeniem sprawdzi się w wielu aranżacjach u klienta, zarówno w jego domu prywatnym, jak i miejscu pracy.

Nowoczesność oferty opiera się na zaproponowaniu oraz dostarczeniu klientowi rozwiązań, które można dowolnie modyfikować pod względem wyglądu, kolorystyki i wielkości. Pozwala to na zamówienie w pełni oryginalnego neonu, który może skutecznie oświetlić kilkukondygnacyjny budynek, jak i stanowić pięknie dobraną kompozycję, podkreślającą przytulność i klimat danego pomieszczenia.

Przedstawiona propozycja to świetna oraz tania opcja na skuteczną reklamę, z której mogą z powodzeniem skorzystać przedstawiciele każdej branży.

Data dodania: 07-10-2020

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

FIRMY W OKOLICY:



Euro Furniture

Stanmore, London

Twój redaktor

-

Inmobiliaria Home Pan Dora Sl.

Alicante