O firmie:


Telefon: +48 537 115 518

Strona: https://wikiprzeprowadzki.pl/

Nazwa: Wiki Przeprowadzki

Adres: Pawińskiego 28

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-106
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Masz do przewiezienia meble, sprzęt AGD, fortepian, chcesz przeprowadzić firmę do nowej siedziby, czy w ogóle przeprowadzić się w inne miejsce i szukasz odpowiedniego przedsiębiorstwa transportowego, które Ci to umożliwi? W takim razie powinieneś odwiedzić stronę wikiprzeprowadzki.pl, na której znajdziesz firmę oferującą usługi transportowe na terenie Bemowa, a także innych dzielnic Warszawy.

Dlaczego właśnie ta firma jest godna polecenia? Po pierwsze dysponuje odpowiednią kadrą z dużym doświadczeniem i wiedzą na temat transportu ładunków o różnej specyfice takich jak meble, instrumenty muzyczne, antyki, a także sprzęt elektroniczny. Szybko i sprawnie potrafi dokonać przeprowadzki do nowego domu czy siedziby biura. Po drugie posiada odpowiedni do transportu i noszenia sprzęt, umożliwiający bezszkodowy transport. No i po trzecie oferuje najniższe ceny w Warszawie. Aby się o tym przekonać, wystarczy skontaktować się z dyspozytorem firmy.

 

Data dodania: 25-05-2018

DODAJ OPINIE


  • Dzięki tej firmie, świadczącej usługi transportowe udało mi się szybko przewieźć rzeczy ze stancji do nowo kupionego mieszkania.

  • Jerzy Wojciechowski dodał komentarz 2019-06-17 12:23:27
  • Ocena 4

FIRMY W OKOLICY:Tanie Pranie - Pralnia Dywanów - SEBASTIAN BĄCZYK

Warszawa

Pogotowie Zamkowe

Warszawa

Taxi Bagażówka

Warszawa